Логін Реєстрація Забули пароль?
Вітаємо,
Ru Ua En

Відміна сплаченого замовлення

Скасування оплачених замовлень виконується відповідно до правилами правилами повернення проїзних документів АТ "Укрзалізниця".
Залежно від проміжку часу між оплатою замовлення і його скасуванням, а також від часу, що залишився до відправлення, можливі наступні сценарії скасування замовлення:
  1. Якщо після оплати замовлення пройшло не менше 30 хвилин і до відправлення залишилося не менше 60 хвилин:
    • Якщо часовий інтервал між оплатою замовлення і його скасуванням не перевищує 5 хвилин, то користувачеві протягом 5 робочих днів буде повернена сума оплати в повному обсязі.
    • Якщо часовий інтервал між оплатою замовлення і його скасуванням перевищує 5 хвилин, то користувачеві протягом 5 робочих днів буде повернена сума, яка дорівнює сумі оплати в повному обсязі за вирахуванням агентської комісії.
  2. Якщо після оплати замовлення пройшло більше 30 хвилин або до відправлення залишилося менше 60 хвилин:
    • Якщо до відправлення залишилося більше 12 годин, то заявка на скасування замовлення буде прийнята в обробку і користувача буде додатково повідомлено про результати скасування, після чого протягом 5 робочих днів йому буде повернута обумовлена сума.
    • Якщо до відправлення залишилося менше 12 годин, то користувачеві необхідно роздрукувати проїзні / перевізні документи, бланки яких наведені на сторінці замовлення, після чого звернутися з ними в будь-яку залізничну квиткову касу, розташовану на території України, де оформити скасування замовлення. Після надання АТ "Укрзалізниця" значення суми для повернення, ця сума буде повернута на рахунок користувача.

Інструкція щодо відміни сплаченого замовлення

Крок 1

На сторінці оплаченого замовлення натиснути кнопку "Відмінити замовлення".

Крок 2

У вікні, що з'явилося, ввести пароль від свого облікового запису, відзначити прапорець.

Крок 3

Погодитися з попередженням.

Крок 4

Дочекатися результатів операції. Результати будуть продубльовані листом на Вашу електронну адресу.